Serdecznie witamy

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszą stronę. Jesteśmy grupą młodych osób, która postanowiła włączyć się w działania społeczne w naszej miejscowości. W związku z tym wpadliśmy na pomysł, by zorganizować grupę turystyczną. Każdy z nas potrzebuje zmienić klimat i gdzieś wyjechać. Co tydzień spotykamy się w domu kultury i na forum dyskutujemy o danej miejscowości. Każdy może włączyć się w naszą grupę i zabrać głos.

Naszym celem jest nie tylko poznanie od strony turystycznej naszego kraju, ponieważ nasze dyskusje toczą się wokół polskich miejscowości, ale także aktywizacja lokalnej społeczności. Jak już wspomnieliśmy każdy swobodnie, może opowiedzieć o miejscowości, w której był. O swoich odczuciach, atrakcyjnych miejscach, zabytkach, restauracjach i noclegu. Później zostanie to opisane w formie postu i udostępnione dla czytelników. Nasz wspólny blog powstałby zebrać wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że dzięki niemu trafimy do większej ilości osób.

Być może wspólnie uda się nam odwiedzić jakąś polską miejscowość wspólnie. Zachęcamy Was do częstego odwiedzania naszej strony i komentowania naszych wpisów. Może i Wy chcecie podzielić się z nami swoimi wspomnieniami? Piszcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *